logo

Kurz Opravy nástrojů a forem svařováním metodou WIG

Ocele používané pro výrobu nástrojů a forem jsou z hlediska klasického svařování vzhledem k vysokému obsahu uhlíku považovány za nesvařitelné. Avšak správným postupem svařování a volbou vhodného přídavného svařovacího materiálu lze tyto nástroje a formy nejen úspěšně opravovat, ale i zvýšit jejich životnost.

Proto naše firma, která se zabývá prodejem speciálních svařovacích materiálů pro opravy a renovace nabízí také specializovaný kurz :

Opravy nástrojů a forem svařováním metodou WIG

Kurz je určený pro pracovníky provádějící opravy nástrojů a forem svařováním metodou WIG. Kurz trvá dva dny a je rozdělen na teoretickou a praktickou část. V teoretické části (5 hod.) se pracovníci seznámí s problémy při svařování nástrojových ocelí a jejich řešením. V praktické části (11 hod.) si pak osvojí správné postupy svařování vedoucí k úspěšnému provedení oprav nástrojů a forem. V průběhu kurzu pracovníci obdrží veškeré materiály potřebné pro výuku. Na závěr kurzu, po přezkoušení, obdrží každý pracovník osvědčení o absolvování kurzu.

Školící středisko má kapacitu pro výuku 4 pracovníků. Ubytování pouze zajišťujeme, (hotel ca 30m od sídla firmy) cena ubytování a stravování není zahrnuta v ceně kurzu a účastníci si ji hradí individuálně.

Cena dvoudenního kurzu pro rok 2020 :

Pro stávající zákazníky naší firmy (min. 1rok) : 12.500 Kč / osobu
Pro nové zákazníky : 14.500 Kč / osobu

Případné dotazy a termíny školení : Petr Malík
Vedoucí školícího střediska a odborný garant : Petr Malík
Tel./ fax : 572 637 924
Mobil : 602 717 429
e-mail : malik@welco.cz

 

https://www.welco.cz/file/download?id=332&route_url_id=369 (, 0 Mb)