logo

O FIRMĚ

  

Jsme obchodní firma, zabývající se vývojem, poradenstvím a prodejem speciálních přídavných materiálů a příslušenství pro svařování a pájení, zejména pro údržbu, opravy a renovace.
Na českém trhu působíme od roku 1995. Naše výrobky jsou vyráběny pod registrovanou obchodní značkou WELCO předními výrobci svařovacích materiálů v Evropě a USA.

Výrobky jsou nabízeny systémem přímého prodeje koncovým zákazníkům, prostřednictvím vlastní obchodní sítě autorizovaných techniků. Odborná úroveň našich techniků je udržována pravidelnými školeními, tak aby byli schopni našim zákazníkům navrhnout nejen vhodný výrobek, řešící jejich problém, ale také vhodný technologický postup opravy.
Naše výrobky nedodáváme do žádné jiné obchodní sítě.

V roce 2002 jsme získali výhradní obchodní zastoupení německé firmy CRONITEX – předního evropského výrobce speciálních přídavných materiálů, strojů a příslušenství pro opravy nástrojů a forem.
Ocele používané pro výrobu nástrojů a forem jsou z hlediska klasického svařování vzhledem k vysokému obsahu uhlíku považovány za nesvařitelné. Avšak správným postupem svařování a volbou vhodného přídavného svařovacího materiálu lze tyto nástroje a formy nejen úspěšně opravovat, ale i zvýšit jejich životnost.
Našim zákazníkům pracujícím v oblasti výroby a oprav nástrojů a forem nabízíme zaškolení jejich pracovníků prostřednictvím Specializovaného kurzu svařování při opravách nástrojů a forem.

Od roku 2005 máme zavedený a certifikovaný systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009

Naším cílem vždy bylo, je a bude zajišťovat profesionální poradenství a dodávky kvalitních svařovacích materiálů pro údržbu, pravy a renovace.

 “Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.” (Hotovostní platby přijímáme pouze v sídle provozovny).